Leskovčani ubedljivi protiv Dimitrovgrada, Prokupčani zaustavljeni u Medveđi

Ubedljivom pobedom u jednom od derbija kola Leskovčani pokazali da objektivno nemaju ravnopravnog rivala u prvenstvu Prve regionalne lige Istok.

Košarkaši Zdravlja Leskovac nisu imali većih problema u duelu sa ekipom Dimitrovgrada i u potpunosti su se ravanširali za poraz u prvom delu sezone. Prednost domaćih košarkaša rasla je iz minuta u minut da bi na kraju razlika bila 28 poena – 85:57, po četvrtinama 22:15, 19:14, 19:15 i 25:13.

U drugom derbiju kola Jablanica je zaustavila zahuktalo Prokuplje i umanjlla šanse ambicioznim gostima koji su istakli kandidaturu za plasman u Drugu ligu Srbije.

Sokobanja se posle pobede na Kuršumlijom osamila na čelu tabele, sa bodom prednosti u odnosu na triling pratilaca.

14. Vlasotince  16 1 15 1055:1456 17

Rukometaši Dubočice 54 pobedili Crvenu Zvezdu, “crveno beli” napustili teren zbog dugotrajnog nezadovoljstva odnosom sudija i saveza prema njima

Rukometni derbi Dubočica 54 – Crvena Zvezda završen je na nesportski i ružan način isključivo …