Rukometaši Dubočice 54 na startu prvenstva kao gosti ubedljivo pobedili Ub

Build & Design
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Utakmicama 1. kola danas je počela sezona u Super rukometnoj ligi Srbije.

Rukometaši Dubočice 54 gostovali su na Ubu gde su ubedljivo pobedili novajliju u ligi, ekipu Uba, rezultatom 24:34, poluvreme 12:15.

Leskovčani su u prvom poluvremenu stvarali prednost do 4 gola razlike, ali su borbeni domaćini uspevali da stignu do izjednačenja. Poslednji put rezultatsko poravnanje na semaforu je bilo u 27. minutu (12:12).

Do odmora gosti golovima Pavlovića (2) i Milićevića stižu do 3 pgotka prednosti.

Ub je i u nastavku uspevao da održi rezultatski priključak do 45. minuta (20:23). U poslednjih 15 minuta sjajna igra Leskovčana koji serijom 4:11 stižu do ubedljive pobede sa 10 golova razlike.

Za ekipu Dubočice 54 su igrali: L. Pavlović, Radulović 2, Milićević 2, Petrović, Trajković 2, I. Mitrović 1, Spasić, A. Mitrović, Atanasković 10, Cvetković, Ristović 5, Pavlović 6, Milošević 1, Anđelković 5, Kocić, Arđelan.

U 2. kolu, u prvom derbiju ove sezone, Dubočica 54 u Leskovcu dočekuje Metaloplastiku.