LESKOVČANI PREJAKI ZA PROKUPČANE Rukometaši Dubočice ubedljivi protiv Topličanina

Rukometaši Dubočice 54 pobedili su večeras na gostovanju u Prokuplju ekipu Topličanina rezultatom 24:32 (15:18) u utakmici 23. kola Arkus lige.

Početak je doneo ravnopravnu igru, ali samo do 12. minuta (6:6). „Vukovi“ su tada dodali gas, pa su Leskovčani na odmor otišli sa 3 gola prednosti (15:18).

Dubočica je silovito startovala u drugom poluvremenu i serijom 0:4 najavljen je i konačan trijumf gostiju (15:22). Sjajnom odbranom i ubojitim napadom Leskovčani su u jednom stigli i do maksimalnih 12 razlike (52, minut 18:30). U finšu susreta domaćin je uspeo da ublaži poraz na 8 golova razlike za silne Leskovčane.

TOPLIČANIN – DUBOČICA 54 24:32 (15:18)

Prokuplje, SC Zoran Đinđić, sudije: Cvetković, Petrović (Niš), sedmerci: Topličanin 8(6), Dubočica 5(5), isključenja Topličanin 6, Dubočica 6 minuta.

TOPLIČANIN: Kuburović 4, Peić Tukuljac 4, Kovačević 1, Nikolić 1, Milutinović 5, Mitrović, Radović, Peić Tukuljac 1, Mladenović, Stošić, Stefanović, Međedović, Janićijević 2, Vasić, Antić 6, Jovanović.

DUBOČICA 54: Stefanović, Milićević, Radulović 3, Trajković, Mađar, I. Mitrović 1, Spasić 6, A. Mitrović 1, Atanasković 4, Ristović 8, Stolić 1, Pavlović 3, Anđelković 5, Kocić, Arđelan.

U sledećem 24. kolu Arkus liga Dubočica u Leskovcu dočekuje Vojvodinu, ali je zbog obaveza Novosađana u evropskim takmičenjima meč odložen za 11. maj.

Kamerni orkestar “Amoroso” otvorio 23. koncertnu sezonu svečanim koncertom u Bijeljini

Kamerni orkestar “Amoroso” započeo je svoju 23. koncertnu sezonu svečanim koncertom u koncertnoj sali Sokolskog …