Rukometaši Dubočice poraženi na gostovanju u Pančevu

Slide Background
Build & Design
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Rukometaši Dubočice 54 poraženi su na gostovanju u Pančevu u duelu sa Dinamo rezultatom 29:26 (16:13).

Leskovčani su pružili snažan otpor domaćinu koji je i u ovu sezonu ušao sa ambicijom da se uključi u borbu za sam vrh tabele.

Posle ravnopravnog početka (7. minut 3:3), domaćin je serijom 3:0 stigao do prve ozbiljnije prednosti (10. minut 6:3). Pančevci su u jednom trenutku imali i 5 golova “viška” (27. minut 15:10), ali su Leskovčani do odmora smanjili tu prednost na 3 gola.

Domaćin je bolje otvorio i drugo poluvreme (43. minut 22:22). “Vukovi” tada sjajnom serijom 0:4 najavljuju ulazak u neizvesnu završnicu (48. minut 22:21). U poslednjih 10 minuta domaćin je ušao sa 10 poena prendosti (23:22). Pančevci su tada u samo 5 minuta serijom 5:1 prelomili meč (55. minut 28:23), pa je očekivana neizvesna završnica ovoga puta izostala.

Za ekipu Dubočice 54 su igrali: Cvetković, Stefanović, Milićević 1, Radulović 3, Milovanović 4, Trajković, Mađar, Mitrović 1, Spasić 4, Atanasković 4, Ristović 2, Radisavljević, Pavlović 2, Anđelković 5, Kocić, Arđelan.

U sledećem, 3. kolu Dubočica na svom terenu dočekuje Radnički iz Kragujevca.