Rukometaši Dubočice 54 pobedom došli na bod od prvog mesta

Pobedom u duelu sa ekipom Novog Pazara rezultatom 26:25 (16:7) rukometaši Dubočice 54 došli su na samo bod od prvog mesta na tabeli.

Leskovčani su odlično otvorili utakmicu i prvo poluvreme završili s avelikih 9 golova prednosti (16:7).

Do sredine drugog poluvremena Novi Pazar smanjuje prednost Dubočice na 4 gola (42. minut 19:15). Domaćin je uspešno održavao prednost do 56. minuta (25:20), a onda u završnici prava drama sa srećim krajem. Leskovčani umalo od gotovog nisu napravili veresiju, ali gosti ipak nisu uspeli da naprave iznenađenje. Došli su Pazarci na korak od preokreta, ali su se na kraju izborili samo za časni poraz.

Najefikasnije u timu Dubočice 54 bili su Marinković sa 6, Stanković sa 5 i Radivojević koji se 4 puta upisao u strelce.

U DK Grdelica održan turnir u stonom tenisu

U Domu kulture u Grdelici održan je turnir u stonom tenisu. Turnir je otvorio direktor …