Uspešna provera “Radničkog”

Fudbaleri Radničkog imali su danas uspešnu proveru protiv Radnika iz Surdulice, savladavši ih rezultatom 5:1 (3:0).

U prvom poluvremenu za Nišlije su nastupali prvotimci iz standardne postave u protekloj sezoni a na golu je stajao novajlija Andrič.

Mrežu Surduličana načeo je Stanković golom sa bele tačke, potom je Ljubisavljević bio precizan glavom za 2:0 a poslednji gol u prvom delu igre bio je u režiji Stanojevića.

U drugom poluvremenu igrali su uglavnom igrači koji su na probi, a iz prve postave ostali su Noma, Tomić i Apostolović.
Marko Mrkić postigao je dva gola, oba u isti ugao čuvara mreže Radnika i time stavio tačku na današnju goleadu Nišlija. Surduličani su uspeli da umanje prednost na 5:1, što se kasnije ispostavilo kao konačan rezultat.

U prošligodišnjoj proveri Radnik je bio uspešniji sa 4:0, a u sezoni koja je usledila zauzeli su 12.mesto, dok je Radnički u plej-ofu zauzeo 5.mesto.

S.Mirković

Košarkaš Zdravlja Lazar Tasić u mladoj reprezentaciji Srbije (U20) za Evropsko prvenstvo u Poljskoj

Veliko priznanje stiglo je ovih dana na adresu Košarkaškog kluba Zdravlje Leskovac za mladog prvotimca …