Futsaleri KMF Leskovac deklasirali KMF Partenon

Futsaleri KMF Leskovac deklasirali su sinoć pred svojim navijačima KMF Partenon iz Smederevske Palanke rezultatom 6:1.

Meč je odigrač u okviru 6. kola Futsal Druge lige Srbije.

Leskovčani su od početka zaigrali maksimalno angađovano i već u 10. minutu imali 3 gola prednosti. Izabranici trenera Nenada Stojanovića su do kraja meča igrali u visokom ritmu i na kraju slavili ubedljivu pobedu.

Golove za KMF Leskovac su postigli: Dušan Nastić u 2., Igor Stefanović u 3. i 39. i Stefan Petrović u 10., 34. i 35. minutu. Počasni pogodak za KMF Partenon postigao je Stefan Tufegdžić u 20. minutu.

Posle 6. kola KMF Leskovac se nalazi na 9. mestu na tabeli sa 6 osvojenih bodova.

U sledećem, 7. kolu Futsal Druge lige KMF Leskovac gostuje u Kuršumliji gde će odmeriti snage sa KMF Bele Crkve.

POLETI VISOKO I OSVAJAJ FREEBETOVE SVAKOG DANA!

Uz popularnu igru Super Heli u Meridianu te čekaju freebetovi svakodnevno sve do kraja aprila! …