Spektakl u Finalu Kupa FS RIS u futsalu pred više od 2.000 gledalaca

Slide Background
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

U fantastičnom ambijentu, pred više od 2.000 gledalaca odigrano je Finale Kupa FS Regiona istočne Srbije u futsalu.

Leskovački fitsaleri su nošeni podrškom sa tribina odigrali hrabro, bili ravnpravan rival favorizovanom prvologašu iz Blaca, a u drugom poluvremenu ponestalo je i sportske sreće da se utakmica učini makar neizvesnijom.

Kolone automobila slivale su se ove večeri prema Sportskom centru Dubočica i na trenutak podsetile na mnogo bolje i usoešnije dane leskovačkog sporta. U dvorani praznična atmosfera, navijanje i ambijent dostojan jedne ovakve utakmice.

Posle izjednačenog starta, gosti iz Blaca su prvi došli do gola u 11. minutu, a zatim je minut za minutom domaćin najpre stigao do izjednačenja d abi gosti u 13. minutu ponovo poveli. Na odmor se otišlo vodjstvom prvoligaša iz Blaca 1:2.

U nastavku su se ređale šanse pred golom gostiju, ali je golman Jastrepca Pavlović sjajnim intervencijama zaslužio epitet junaka ovog finala. Dve brze akcije i dva gola doneli su gostima iz Blaca u 26. minutu nedostićnu prednost. Imali su domaćini i penall, u 30. minutu postigli i drugi gol, ali je Pavlović a golu “spustio roletnu” pa se mreža gostiju do kraja više nije zatresla.

Na kraju aplauzi leskovačke publike za obe ekipe, posebno za futsalere KMF Leskovac koji su za samo nekoliko meseci doveli futsal u centar pažnje leskovačke sportske javnosti.

FINALE KUPA FS RIS

LESKOVAC – JASTREBAC (BLACE) 2:4 (1:2)

Strelci: 0:1 Miroslav Marković u 11., 1:1 Igor Stefanović u 12., 1:2 Dragiša Trojanović u 13., 1:3 Ivan Vuletić u 24., 1:4 Dragiša Trojanović u 26., 2:4 Nikola Stanojević u 30.minutu – Leskovac, Sportski centar Dubočica, gledalaca: preko 2.000, sudije: Miloš Rajić i Ivan Radenković (Niš), žuti kartoni: Stanojević, Simonović (Leskovac).

KMF LESKOVAC: Veličković, Stanojević, N. Petrović, Cvetanović, Stefanović, Janaćijević, Cakić, Simonović, Vojinović, M. Petrović, Kostić, Bojat,

KMF JASTREBAC: Pavlović, Milivojević, Marković, Lapčević, Veljković, Skaljić, Nedeljić, D. Trojanović, S. Trojanović, Savović, Vuletić, Ljubisavljević.

Srđan Stamenković

[iframe src=”http://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fdnevnikjuga.dnevnilist%2Fvideos%2F597595330436074%2F&show_text=0&width=560″ width=”560″ height=”315″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowTransparency=”true” allowFullScreen=”true” ]

SPEKTAKULARAN BONUS U MERIDIANU: Preuzmi 4.000 dinara i pokreni zabavu!

Vreme je za zabavu! Volite slot igre i online klađenje? Na pravom ste mestu! Meridian …