Leskovčani deklasirali Beograđane – Treća uzastopna pobeda KMF Leskovac

Futsaleri KMF Leskovac pobedili su pred svojim navijačima ekipu KMF Ekonomist iz Beograda rezultatom 7:3 (4:0) u utakmici 8. kola Futsal Druge lige.

Leskovčani su tako zabeležili i treći uzastopni prvenstveni trijumf kojim su se vratili u bolju polovinu tabele.

Leskovčani su sjajno otvorili duel sa Beograđanima i već u prvom poluvremenu razrešili dileme oko pitanja pobednika ovog meča. Gosti se nisu predavali ni u nastavku, ali su domaći uz podršku sa tribina do kraja sačuvali prednost i osvojili nova tri boda.

Golove za KMF Leskovacs u postigli: Stefan Petrović u 1., Dušan Nastić u 6. i 31., Nikola Stanojević u 13., Vladimir Jovović (AG) u 14., Igor Stefanović u 38. i Nikola Petrović u 40. minutu.

KMF Leskovac se posle 8. kola nalazi na 5. mestu na tabeli Futsal Druge lige Srbije sa 12. osvojenih bodova.

U sledećem, 9. kolu na programu je derbi „južne pruge“. KMF Leskovac gostuje u Nišu gde će odmeriti snage sa ekipom Kalče koja je u dosadašnjem delu prvenstva osvojila 10 bodova.