Treći remi fudbalera Dubočice u nastavku prvenstva

Fudbaleri Dubočice igrali su nerešeno sa ekipom Radničkog iz Sremske Mitrovice u utakmici 23. kola Prve lige Srbije.

Duel Dubočice i Radničkog završen je bez pobednika i bez golova – 0:0. Ovo je treći remi Dubočice u trećoj utakmici u prolećnom delu prvenstva.

Leskovčani su češće imali loptu u svom posedu, više se igralo na polovini terena koji pripada gostima, ali oslabljena Dubočica jednostavno nije mogla do gola.

U 34. minutu zapretio je Đokić iskosa sa leve strane, a minut kasnije Knežević je pravovremeno intervenisao ispred dvojice igrača Radničkog u svom šesnaestercu.

Na početku drugog dela, u 47. minutu, Belić je iz slobodnog udarca sa 20-ak metara poslao loptu u donji desni ugao, golman Radničkog je kratko odbijenu loptu glavom je zahvatio Mladenović, ali je prilika otišla u nepovrat.

Radnički je uzvratio u 53. minutu, ali je Knežević ponovo bio siguran. U 60. minutu posle prekida Jović je pokušao glavom ali bez rezultata. U 66. minutu još jedna prilika za Dubočicu ali je jedan od igrača domaćih loše reagovao na petercu i prilika je otišla u nepvrat.

U sledećem, 24. kolu Dubočica u nedelju gostuje u Smederevu gde će odmeriti snage sa istoimenim domaćim timom.