Rukometašima Dubočice 54 za pobedu dosta poluvreme

Rukometaši Dubočice 54 pobedili su sinoć na svom parketi ekipu Jugovića iz Kaća rezultatom 35:29 (14:15) u utakmici 5. kola Super rukometne lige.

Leskovčanima je za pobedu bilo dosta jedno poluvreme, odnosno nešto malo više od toga. Posle lošeg starta domaćina Jugović je stigao do 4 gola prednosti (10. minut 2:6). Gosti iz Kaća su održavali prednost do 23. minuta (12:12), a dva minuta kasnije domaćin je prvi put stigao do prednosti (13:12). Boljom igrom u završnici prvog dela gosti na odmor odlaze sa golom prednosti.

U nastavku mnogo bolja igra rukometaša Dubočice koji su već u 42. minutu stigli do 5 golova prednosti i već tada prelomili ovaj meč (23:18). Do kraja rutinska igra domaćih, za novu, treću pobedu u ovoj sezoni.

Za ekipu Dubočice 54 su igrali: L. Pavlović 1, Milićević 3, Radulović 3, Petrović, Trako. I. Mitrović, Spasić 3, A. Mitrović, Atanasković 5, Cvetković, Ristović 7, M. Pavlović, Milošević 7, Anđelković 6, Kocić, Arđelan.

U sledećem, 6. kolu Super rukometne lige Srbije Dubočica gostuje u Vranju gde je na programu derbi juga Srbije.