Poraz košarkaša Zdravlja na gostovanju u Pančevu

Košarkaši Zdravlje poraženi su sinoć na gostovanju u Pančevu u duelu sa Tamišom rezulatom 82:69 (20:21, 26:13, 21:15, 15:20).

Meč je odigran u okviru 3. kola AdmiralBet Košarkaške lige Srbije.

Leskovčani su bolje otvorili meč i u 7. minutu imali i 8 poena prednosti (10:18). Do kraja prve četvrtine Pančevci su stigli do izjednačenja, a u drugih 10 minuta igre i do ubedljive prednosti sa kojom su otišli na odmor (46:34).

U nastavku period bolje igre domaćina (26. minut 64:41). U poslednjoj četvrtini gosti su pripretili (35. minut 73:61), ali su sa nekoliko izgubljenih lopti propustili priliku da završnicu meča učine uzbudljivom.

Za ekipu Zdravlja su igrali: Nešić, D. Jović 6, Gavrilović 2, Đ. Jović, Lukić 14 (4 skoka, 4/5 za dva), Harvey 8, Andrejević 1, Chiglikov, Tasić 6, Dugalić 5, Blakney 14, Callahan 13.

U sledećem, 5. kolu Prve Košarkaške lige Srbije Zdravlje u Leskovcu dočekuje ekipu Novog Pazara, Meč se igra u subotu u 17 časova u Sportskom centru Dubočica u Leskovcu,

SVI PUNOLETNI GRAĐANI MOGU! Prijavite se ovde i osvojite vaučer za opremanje stana u iznosu od 10.000 EVRA!

Samo nekoliko klikova deli te od poklon vaučera! Želiš da opremiš stan? Iskoristi fenomenalnu akciju …