Lavice osvajaju titulu: Dominantna pobeda u derbiju protiv Mašinca

U derbi kolu razvojne lige Istok, Lavice su ostvarile impresivnu pobedu na gostovanju u Nišu protiv Mašinca, osiguravši još tri boda i potvrdivši titulu šampionki razvojne lige Istok drugu sezonu zaredom.

Od samog starta utakmice, Lavice su pokazale jasnu nameru da dominiraju terenom. Bojana Marković i Lena Radovanović su neumorno stvarale šanse, a prvi gol je pao u 28. minutu. Nakon prodora po levoj strani i centaršuta, Lena je topovskim udarcem savladala golmana Mašinca.

Slična situacija se ponovila i u 38. minutu kada je Lena Radovanović rutinski sprovela loptu u gol, postavljajući rezultat na 2:0. Mašinac je imao nekoliko prilika, ali odbrana Lavica, predvođena golmanom Ivom Jakšić na njenoj prvoj utakmici, bila je neprobojna.

“Zaista moram istaći celu ekipu. Zaslužile su ovaj uspeh jer su radile vredno i rezultat je morao doći. Imali smo puno povreda, ali svaka čast devojkama – stegle su zube i iznele utakmicu na najbolji mogući način. Ja sam kao trener zaista prezadovoljna, presrećna i ponosna na moju ekipu,” izjavila je Ana Stojanović, trener Lavica.

U poslednjem kolu, Lavice će dočekati ekipu Radničkog iz Niša. Iako utakmica nema rezultatski značaj, jer su Lavice već osigurale titulu, Stojnović je naglasila da će ekipa ići na pobedu, održavajući neporažen rekord tokom celog prvenstva.

Ova pobeda predstavlja krunu uspešne sezone za Lavice, koje su svojom igrom i borbenošću zasluženo osvojile titulu šampionki razvojne lige Istok.

Predstavnici ministarstva danas u Leskovcu sa poljoprivrednicima o problemu uvoza paradajza

Na današnjem sastanku u Leskovcu, održanom uz prisustvo predstavnika Ministarstva poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede, lokalne …