KMF Lekovac doneo bod sa gostovanja u Novom Bečeju

Iako je utakmica odigrana u radnim dan, ekipa trenera Nenada Stojanović je i bez četvorice igrača osvojila bod na gostovanju u Novom Bečeju u duelu sa ekipom Tise.

Konačan rezultat 5:5 govori o tome da je utakmica bila dinamična i puna preokreta. Počelo je vodjstvom gostiju i golom Stefanovića ali domaćin ubrzo preokreće sa dva pogotka.Leskovcani su izjednačili golom Kostića.
Ipak na poluvreme domaći tim Tise odlazi sa rezultatom 3:2.

U drugom poluvremenu ekipa KMF Leskovca golovima Nastića ,Micića i Stefanovića pravi potpuni preoeokret i na samo minut pre kraja imala je gol prednosti ali ekipa Tise rizikom sa igračem u polju umesto golmana dolazi do izjednačenja, pa je ova uzbudljiva i dinamična utakmica završena rezultatom 5:5.

Ekipa KMF Leskovac sledeće nedelje dočekuje ekipu KMF ” Sas ” Zrenjanin u 4. kolu druge Futsal lige Srbije.