Dubočica bolja od Vardara u poslednjoj proveri pred početak prvenstva u Prvoj ligi Srbije

Fudbaleri Dubočice pobedili su danas pred svojim navijačima ekipu Vardara iz Skoplja u poslednjoj proveri pred početak prvenstva.

Međunarodna prijateljska utakmica

GFK DUBOČICA – VARDAR 1:0

Strelac: 1:0 Milan Đokić u 76. minutu – Sportski centar Orion, gledalaca: 400, sudija: Milan Ilić (Ćuprija), pomoćnici: Aleksandar Marjanović (Despotovac) i Boško Božović (Pirot), četvrti sudija: Nikola Đorđević (Leskovac).

DUBOČICA: Kojić, Đorđević, Momčilović, Jovančić, Račić, Nedeljković, Belić, Tasić, Đurić, Stevanović, Savić. Igrali su još: Stojev, Tolić, Ljubenović, Đokić.

VARDAR: Gačevski, Glišić, Miškovski, Veceski, Bodarovski, Micevski, Nikolovski, Cvetkov, Cvetanovski, Lemos, Desnić. Igrali su još: Alavedra, Bendžamin, Blaževski, Zdravkovski, Pedrinjo, Zdravkovski, Velkovski, Gaštarov, Spasil, Nikolovski.

Poslednja provera pred start prvenstvene trke za bodove u Prvoj ligi Srbije, odnosno Prvoj Makedonskoj fudbalskoj ligi dalo je mnogo više razloga za optimizam treneru domaćih Dejanu Čelaru, dok trener gostiju Boban Grnčavor ima još nešto više od nedelju dana do gostovanja u Strumici da koriguje uočene probleme.

Leskovčani su bili bolji rival od Skopljanaca, a u utakmici bez mnogo prilika za gol mreža se zatresla samo jednom.

U 76. minutu Stojev je odlično proigrao Đokića koji je sa 10-ak metara preciznim udarcem zatresao mrežu Vardara.

Imali su domaći češće loptu u svom posedu, uspevali pre svega po desnoj strani u prvom poluvremenu preko Đorđevića da probiju odbranu Skopljanaca, ali su pokušaji Stevanovića i Nedeljkovića završeni bez pogodaka.

Šteta je što je ovu međunarodnu prijateljsku utakmicu posmatralo samo 400 navijača.

Dubočica sezonu počinje sledećeg vikenda gostovanjem Radničkom na Novom Beogradu.