Slide Background
Build & Design
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Odbojkaši OK Niša slavili su četvrti put u nizu. Favorizovani Novi Pazar poklonio se odbojkašima Niša koji su rezultatom 3:1 (25:22; 25:18; 18:25; 25:20), nakon 94 minuta po treći put slavili protiv Pazara u superligaškom rangu.

Samouverenom igrom u prva dva seta Nišlije su došle do prednosti, a Pazarcima su prepustili samo treći set. Sigurnom igrom Brčića, Mijalkovića i Stojkovića u odlučujućem setu veoma brzo su se domaći odvojili i uprkos vođstvu Pazara od 15:14, blokeri Niša bili su na visini zadatka i Niš je sigurno meč priveo kraju.

Pržić je u redovima domaćina bio najefikasniji sa 18 poena, Mijalković je imao 14, a bolja distribucija poena doprinela je da domaći ubedljivo slave. Hamzagić je postigao 21 poen, Radosavljević je postigao 19.

S. Mirković

Rukometaši Dubočice 54 pobedili Crvenu Zvezdu, “crveno beli” napustili teren zbog dugotrajnog nezadovoljstva odnosom sudija i saveza prema njima

Rukometni derbi Dubočica 54 – Crvena Zvezda završen je na nesportski i ružan način isključivo …