Četvrta uzastopna pobeda odbojkaša Niša

Odbojkaši OK Niša slavili su četvrti put u nizu. Favorizovani Novi Pazar poklonio se odbojkašima Niša koji su rezultatom 3:1 (25:22; 25:18; 18:25; 25:20), nakon 94 minuta po treći put slavili protiv Pazara u superligaškom rangu.

Samouverenom igrom u prva dva seta Nišlije su došle do prednosti, a Pazarcima su prepustili samo treći set. Sigurnom igrom Brčića, Mijalkovića i Stojkovića u odlučujućem setu veoma brzo su se domaći odvojili i uprkos vođstvu Pazara od 15:14, blokeri Niša bili su na visini zadatka i Niš je sigurno meč priveo kraju.

Pržić je u redovima domaćina bio najefikasniji sa 18 poena, Mijalković je imao 14, a bolja distribucija poena doprinela je da domaći ubedljivo slave. Hamzagić je postigao 21 poen, Radosavljević je postigao 19.