Početna / GRADOVI / Leskovac / Gostima samo mrvice u 8. kolu Srpske lige Istok

Gostima samo mrvice u 8. kolu Srpske lige Istok

Domaćini nisu bili preterano gostoljubivi u 8 kolu Srpske lige Istok.

Šest utakmica završeno je pobedom domaćina, a gosti su „izvukli“ samo tri boda i to remijima Car Konstantina, Zaplanjca i Jedinstva iz Bošnjaca na gostovanju niškom Sinđeliću.

Moravac Orion je kao domaćin, iako bez osmorice prvotimaca, ubeležio novu „trojku“ u duelu sa Jedinstvom iz Paraćina. Vodeći Temnić je nastavio seriju pobeda i u duelu sa Dubočicom, a Leskovčanima nije pomogla ni šok terapija i promena trenera proške nedelje kada je umesto Gorana Đorđevića vođenje prvog tima preuzeo Goran Radević.

Radan je i na gostovanju u Paraćinu potvrdio da se nalazi u krizi, a Lebančane je dodatno zabrinula nova povreda kapitena i najboljeg igrača Miloša Srankovića koji je posle jednog grubog starta morao van terena posle samo pola sata igre.

Piroćanci su u jednom od derbija deklasirali Budućnost, a ubedljivi su bili i Trstenik i Dunav.

REZULTATI 8. KOLA:

Moravac Orion – Jedinstvo (Paraćin) 3:2

Temnić 1924 – GFK Dubočica 4:2

OFK Sinđelić – Jedinstvo (Bošnjace) 0:0

SFS Borac – Radan 1:0

Radnički (Pirot) – Budućnost (Popovac) 5:0

Jagodina Tabane – Zaplanjac 0:0

Trstenik PPT – Radnićki (Svilajnac) 4:1

Dunav – Pukovac 4:1

Rtanj – Car Konstantin 0:0

TABELA

Ut

1

X

2

GR D P

B

1 Temnić 1924 8 7 1 0 +12 14 2 22
2 Zaplanjac 8 5 3 0 +9 12 3 18
3 Jagodina Tabane 8 4 3 1 +5 10 5 15
4 Radnički (Pirot) 8 4 3 1 +10 15 5 14
5 Car Konstantin 8 4 2 2 +5 11 6 14
6 Moravac ORION 8 4 2 2 +3 12 9 14
7 Trstenik PPT 8 3 4 1 +7 13 6 13
8 Jedinstvo (Bošnjace) 8 4 1 3 +2 11 9 13
9 Budućnost (Popovac) 8 4 1 3 0 12 12 13
10 SFS Borac 8 3 1 4 -4 5 9 10
11 Sindjelić 8 2 3 3 0 10 10 9
12 Dunav (Prahovo) 8 3 0 5 -5 8 13 9
13 Rtanj 8 2 2 4 -2 6 8 8
14 Radnički (Svilajnac) 8 2 2 4 -5 5 10 8
15 Jedinstvo (Paraćin) 8 2 1 5 -5 7 12 7
16 Radan 8 1 1 6 -8 3 11 4
17 GFK Dubočica 8 1 1 6 -11 10 21 4
18 Pukovac 8 1 1 6 -13 3 16 4

PAROVI 9. KOLA

Subota:

GFK Dubočica – Dunav

Jedinstvo (PN) – Radnički (P)

Radnički (S) – Rtanj

Jedinstvo (B) – Trstenik PP

Nedelja:

Pukovac – Moravac Orion

Radan – OFK Sinđelić

Car Konstantin – Jagodina Tabane

Zaplanjac – Temnić 1924

Budućnost (P) – SFS Borac

Pogledaj takodje

Legalizacija objekata u romskim naseljima u Leskovcu

Sporazumom o saradnji zaključenim između Stalne konverencije gradova i opština, SKGO i Grada Leskovca od …

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *