”Vukovi” po planu: Pao i ”Šamot”

Rukometaši ”Dubočice” ”gaze” sve redom. Poslednji trijumf u nizu, zabeležili su večeras u Aranđelovcu, protiv domaćeg ”Šamota”. Konačno 21:26, poluvreme 9:14.

Leskovčani su, kako pišu tamošnji mediji, vodili od prvog minuta i potpuno zasluženo slavili. Domaćin je, prema istom izvoru, bio oslabljen zbog povreda, ali je ”Dubočica”, ionako bila ”preveliki zalogaj” za ”Šamot”.

Igračem utakmice, ponovo je proglašen golman leskovačkog Arkusligaša, Aleksandar Kocić.

”Vukovi” čvrsto drže drugu poziciju sa 13 bodova, a razlika u odnosu na ”Partizan” sada je samo jedan bod, jer su ”crno-beli” remizirali sa ”Proleterom”. U narednom kolu, koje je na programu 10.novembra, ”Dubočica” gostuje ”Spartaku” u Subotici, ekipi iz donjeg dela tabele.

U DK Grdelica održan turnir u stonom tenisu

U Domu kulture u Grdelici održan je turnir u stonom tenisu. Turnir je otvorio direktor …