“VUKOVI” GAZE REDOM: Rukometaši Dubočice pobedili i Rudar iz Kostolca

Rukometaši Dubočice 54 nastavili su seriju dobrih igara i rezultata i u duelu sa Kostolčanima.

U utakmici 5 kola Arksu lige Dubočica 54 – Rudar 28:23 (13:11).

Domaći rukometaši su od početak imali prednost koja je u drugom poluvremenu dostigla i 5 golova razlike (44. minut 20:15). U poslednjih 10 minuta najpre period opuštanja Leskovčana što su gosti iskoristili da smanje prednost domaćina na 1 gol (56. minut 23:22), ali su furioznim finišem u poslednja 3 minuta „vukovi“ potvrdili da imaju kvalitet i igrački sastav za mesto u vrhu tabele.

Za Dubočicu 54 su igrali: Pešić, Cvetković 1, Simić 1, Prodanović, Stanković 1, Nikolić 3, Marinković 4, Pavlović 2, Mađar, Mitrović, Gašić, Radivojević, Matović 5, Atanasković 11, Radisavljević.

Posle nepotpunog 5. kola Dubočica 54 se nalazi na čelu tabele, na deobi 1. mesta, sa 8 osvojenih bodova, koliko imaju i Dinamo i Novi Pazar.

Iz gradske kase isplaćena suma od 3 miliona za nastavak uređenja Prve romske hrišćanske crkve

Iz budžeta grada Leskovca isplaćeno tri miliona dinara Prvoj romskoj hrišćanskoj crkvi. Grad Leskovac je …