Uprava saobraćajne policije: Apel vozačima da budu odgovorni i ne upravljaju vozilom pod dejstvom alkohola

Uprava Saobraćajne policije pozvala je vozači da budu oprezni i odgovorni.

„Sutra se obeležava Sveti Nikola, jedna od najčešćih slava u Srbiji, zbog čega se očekuje pojačan intenzitet saobraćaja.

Uprava saobraćajne policije apeluje na vozače da budu odgovorni, da poštuju saobraćajne propise i ne upravljaju vozilom pod dejstvom alkohola.

Mi smo tu zbog vas, ali vaša bezbednost je u vašim rukama!“

Check Also

Leskovčanki određen pritvor zbog napada na policijskog službenika u Urgentnom centru

Sudija za prethodni postupak Osnovnog suda u Leskovcu odredio je pritvor do 30 dana A.B. …