Uklanjanje preostalog snega iz Mlinske ulice, iz okoline Gimnazije i Dečijeg dispanzera

U Mlinskoj ulici danas je organizovana akcija čišćenja preostalog snega sa kolovoza i trotoara.

 

Radnici komunalnih preduzeća su osim toga čistili i prostor oko Gimnazije, kao i u okolini Dečjeg dispanzera gde još ima nagomilanog snega. Akciju su organizovali Gradska uprava za zaštitu životne sredine, JKP Komunalac, kompanija Por Verner Veber i pripadnici Komunalne policije.

Načelnica Gradske uprave za zaštitu životne sredine Bobana Stošić istakla je da će komunalne službe narednih dana očistiti preostali sneg sa gradskih ulica i da očekuje da ova gradska uprava uskoro nastavi sa svojim redovnim aktivnostima na uređenju javnih površina.

Check Also

Folklor okupio penzionere iz Srbije i regiona u Leskovcu (FOTO)

Pesma, igra i narodne nošnje obeležili su 17. Međunarodni festival folklora trećeg doba, koji je …