U Vlasotincu još dvoje pozitivnih, ukupno 113 zaraženih korona virusom

Sa područja vlasotinačke opštine pozitivna su još dva nalaza. Reč je o pacijentima testiranim u leskovačkoj bolnici. Time je broj zaraženih sada 113.

S obzirom na to da su juče još dva pacijenta izašla iz bolnice, broj izlečenih popeo se na 67, saopštava Štab za vanredne situacije opštine Vlasotince.

Check Also

Iz gradskog budžeta isplaćene usluge udruženja socijalne zaštite, program „Prestonica kulture 2026“, solidarne pomoći i redovni troškovi u obrazovanju

Iz budžeta Grada Leskovca isplaćeno je danas 10.752.840 dinara. Od ovog iznosa, Udruženju distrofičara Jablaničkog …