U sredu bez struje potrošači na desnoj obali Vlasine

U sredu 11.oktobra, od 9 do 15 sati bez električne energije ostaće svi potrošači koji se napajaju sa desne strane reke Vlasine izuzev 10KV pravca Svođe i crpnog postrojenja fabrike vode Nerezine u Manastirištu, saopštavaju u Elektrodistribuciji.

Do prekida u napajanju doći će zbog radova na izvodu TS 35/10kV Nevit. U zavisnosti od dinamike radova, vreme uključenja se može razlikovati od planiranog, dodaju u ovom preduzeću.

Check Also

Zahvaljujući gradonačelniku Cvetanoviću i kompaniji „FLUOELEKTRO“ osvetljena crkva Svete Trojice u Leskovcu

Zahvaljujući gradonačelniku Leskovca dr sci. med. Goranu Cvetanoviću i uspešnoj saradnji lokalne samouprave sa privrednim …