Radničke sportske igre: Večeras polufinalni mečevi, u sredu finale

Večeras od 17.30 sati, u sportskoj hali u Vlasotincu, igraju se polufinalni mečevi Radničkih sportskih igara.

Takmičenje se odvijalo u dvema grupama. U jednoj su bili timovi u kojima su igraju i registrovani
igrači, a u drugoj su bile ekipe u kojima ne igraju registrovani fudbaleri.

Iz prve grupe u polufinale su se plasirale ekipe: Elrad, Rolopro, Privrednici i Gruner. Iz druge grupe, polufinalne mečeve igraju: Tehnička škola/Gimnazija, Elrad, MM komerc i Elrad VSS.

Finalne utakmice igraće se u sredu 11.oktobra od 17.30 sati. Predviđene su nagrade za ekipe pobednike turnira, kao i za najbolje pojedince.

Radničke sportske igre ove godine počele su 25.septembra. Ukupno je bilo prijavljeno 16 ekipa. Organizator je SRC Vlasina.

Check Also

Leskovčanka Jasmina Jovanović Maca u četvrtfinalu prestižnog svetskog takmičenja

Leskovčanka među 200.000 umetnika iz celog sveta, potrebni su joj glasovi za nastavak takmičenja Leskovčanka …