U ponedeljak sastanak gradonačelnika Leskovca sa direktorima škola sa teritorije grada

Foto:arhiva

Danas je iz budžeta grada Leskovca isplaćena suma u iznosu od 6.110.627,62 dinara za funkcionisanje vaspitno obrazovnih institucija.

U cilju unapređenja kvaliteta nastave i oblasti obrazovanja u Leskovcu rukovodioci grada dva puta godišnje, na početku školske godine i drugog polugodišta organizuji sastanak sa direktorima svih škola na teritoriji Leskovca i svim zaduženim za obrazovanje u gradu.

U ponedeljak, 24.1.2022. u 10.00 časova gradonačelnik Leskovca Goran Cvetanović će održati pomenuti sastanak koji će se direktno prenositi putem lokalnih medija i društvenih mreža.

Check Also

Da li Ronaldo može da odgovori Mesiju? Ovo je IZAZOV kao nikada do sada!

Sa 18 golova, Lionel Mesi postao je najbolji strelac u istoriji Mundijala. Svet je oduševljen, …