Siniša Mali: U junu mesecu svi nezaposleni dobijaju novac od države

Ministar finansija Siniša Mali najavio je na svom instagram profilu, novi paket pomoći za nezaposlene s ciljem da se ublaže posledice pandemije korona virusa.

„Svi nezaposleni u našoj zemlji dobiće dodatnih 60 evra od države u mesecu junu, dakle računajući i 60 evra koje će dobiti svi punoletni građani Srbije, nezaposleni će dobiti ukupno 120 evra. Ovo je još jedan način da pružimo dodatnu pomoć i podršku onima koji su posebno ugroženi – naveo je na svom profili ministar Mali.

Check Also

Da li Ronaldo može da odgovori Mesiju? Ovo je IZAZOV kao nikada do sada!

Sa 18 golova, Lionel Mesi postao je najbolji strelac u istoriji Mundijala. Svet je oduševljen, …