U Jablaničkom okrugu 26 novozaraženih – Među obolelima i 3 deteta i 1 učenik

U protekla 24 časa u Jablaničkom okrugu je potvrđeno 26 novih slučajeva Korona virusa – saopšteno je iz Zavoda za javno zdravlje Leskovac.

Stigli su rezultati testiranja za 173 osobe, od toga iz Leskovca 135. Pozitivno je ukupno 26 osoba.

Od toga 15 lica je sa teritorije grada Leskovca, 6 lica sa teritorije opštine Vlasotince, 1 lice sa teritorije opštine Bojnik, 3 lica sa opštine Lebane i 2 lica sa teritorije opštine Medveđa.

Struktura: 13 zaposlenih, 5 penzionera, 4 nezaposlena lica, 3 deteta i 1 učenik.

http://dnevnikjuga.rs/u-covid-bolnici-preminula-pacijentkinja-iz-grdelice-na-lecenju-dvoje-ljudi-vise-nego-juce/

Check Also

Tri Leskovčanke u izboru za Miss Universe Serbia, podrška sada potrebna Emiliji Jović

Leskovčanka Emilija Jović jedna je od kandidatkinja koje su uspešno prošle selekciju za ovogodišnji izbor …