U dvorištu OŠ „Vuk Karadžić“ u Bobištu posađeno stotinak stabala bora i smreče

 Profesori, nastavnici, učitelji i učenici Osnovne škole „Vuk Karadžić“ posadili su danas u dvorištu izdvojenog odeljenja u Bobištu više od 100 mladih stabal bora i smreče.

Mlada stabla donacija su Šumskog gazdinstva, odnosno Srbijašuma a učenici su učestvovali u sadnji posle učešća na današnjeg Krosu RTS-a o čemu ćete moći da pročitate u posebnoj vesti.

Check Also

Da li Ronaldo može da odgovori Mesiju? Ovo je IZAZOV kao nikada do sada!

Sa 18 golova, Lionel Mesi postao je najbolji strelac u istoriji Mundijala. Svet je oduševljen, …