SLAVLJE U LESKOVCU: Prva pobeda Dubočice u Prvoj ligi Srbije

Slide Background
Build & Design
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Fudbaleri Dubočice pobedili su kruševački Trajal rezultatom 1:0 u utakmici 8.kola Prve lige Srbije.

U borbenoj i zanimljivoj utakmici, u kojoj je bilo svega, od propuštenih prilika do koškanja na terenu, Leskovčani su do pobede stigli golom kapitena Dušana Savića u 68. minutu.

U samo minut i po vremena Dubočica je imala nekoliko prilika za gol, a mladi golman Trajala Todorović nekoliko odbrana. Odbijena lopta došlaje do Predraga Radića koji je šutirao sa 25 metara, čuvar mreže Trajala je kratko odbio do Jovanovića koji je asistirao Saviću za gol vredan tri boda.

Do kraja meča otvorena borba, imali su Kruševljani šanse da stignu do izjednačenja, ali je domaćin na golu imao izuzetno raspoloženog golmana Miodraga Mladenovića.

Posle 8. kola Dubočica se nalazi na 14. mestu sa 7 osvojenih bodova.

Sutra je Vrbica: Praznik dečije radosti u Leskovcu

Sutra je Vrbica, Lazareva subota, dan koji se u Leskovcu tradicionalno obeležava kao praznik dečije …