Slide Background
Build & Design
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Rukometaši Dubočice 54 ubedljivo su večeras pobedelili Proleter iz Zrenjanina rezultatom 36:28 (18:16) u utakmici 9. kola Arkus lige.

Zrenjaninci su samo u prvih 15 minuta igre pokazali igru koja se očekuje od ekipe koju sa klupe predvodi Ljubomir Obradović, a na terenu prekaljeni internacionalci poput Rniža i Elezovića. Od sredine prvog poluvremena domaćin nošen podrškom oko 1.500 navijača preuzima vođstvo i na odmor odlazi sa 2 gola prednosti.

U nastavku potpuna dominacija domaćina u atmosferi koju su sa tribina diktirali “vukovi”. Predvođeni Atanaskovićem, preciznim Marinkovićem i raspoloženim Nikolićem od 34. minuta (19:17) do 40. minuta (23:17) stekli dolučujuću prednost, i na kraju stigli do velike i vredne pobede u duelu sa jakim timom iz Zrenjanina.

Za ekipu Dubočice 54 su igrali: Pešić, Cvetković, Simić 4, Prodanović, Stanković, Nikolić 5, Marinković 9, Nikolić 1, Pavlović 2, Mađar, Mitrović 3, Gašić, Radivojević 1, Matović 3, Atanasković 8, Radisavljević.

Conić: Nije istina da slike iz Kulturnog centra nestaju, ako neko ima drugačiju informaciju neka nam se obrati

Na današnjoj konferenciji za medije, Leskovački kulturni centar (LKC) oštro je demantovao informacije koje su …