Rukometaši Dubočice poraženi u Beogradu u duelu sa Crvenom Zvezdom

Rukometaši Dubočice 54 poraženi su sinoć na gostovanju u Beogradu u duelu sa Crvenom Zvezdom rezultatom 29:25 (15:11).

Duel ekipa koje se bore za 5. mesto na tabeli Super rukometne lige Srbije doneo je ravnopravnu igru do 25. minuta (10:9), a u završnici prvog dela igre Beograđani su stigli do 4 gola prednosti – 15:11.

Na početku drugog poluvremena serija gostiju 0:3, pa se očekivala neizvesna borba za bodove (15:14). Domaćin tada pravi svoju seriju 4:0 i u 38. minutu najavljuje konačni trijumf (19:14).

Do kraja ravnopravna igra o čemu svedoči i podatak da je drugo poluvreme rezultatski završeno nerešeno (14:14), ali je Crvena Zvezda zahvaljujući prednosti iz prvih 30 minuta na kraju slavila važnu pobedu.

CRVENA ZVEZDA – DUBOČICA 29:25 (15:11)

Beograd, dvorana Šumice, gledalaca: 80, sudije Šorak, Berdić (Beograd), sedmerci: Crvena zvezda 6 (4), Dubočica 4 (3), isključenja: Crvena zvezda 12, Dubočica 10 minuta.

CRVENA ZVEZDA: S. Radovanović, Horvat 1, Nenadić 4, Urta, Andrejević 1, Bogunović, Majes 1, Matičić, Šmigić 2, Bujišić 8, N. Radovanović, Šljukić 6, Pavlović, Kolundžić 5, Panovski 1, Kovačević.

DUBOČICA 54: L. Pavlović 3, Milićević 2, Radulović 6, Petrović, Trajković, Trako, Mitrović 1, Spasić 1, Mitrović, Atanasković 7, Ristović 1, M. Pavlović 1, Milošević 1, Anđelković, Kocić 2, Arđelan.

Sutra je Vrbica: Praznik dečije radosti u Leskovcu

Sutra je Vrbica, Lazareva subota, dan koji se u Leskovcu tradicionalno obeležava kao praznik dečije …