Rukometaši Dubočice do pobede 15 sekundi pre kraja

Žestoku borbu vodili su Leskovčani i Beograđani u utakmici 17. kola Arkus lige.

Na kraju pobeda domaćina golom 15 sekndi pre kraja za rezultat Dubočica 54 – Obilić 28:27 (11:13).

Gosti su bili bolji u prvom poluvremenu i imali i 4 gola prednosti.

Nošeni podrškom „vukova“ domaći rukometaši su u nastavku i dramatičnoj završnici napravili preokret.

U sledećem, 18. kolu Dubočica gostuje u Pančevu ekipi Dinama.

Check Also

Paketi pomoći stižu do korisnika: Distribucija počela i u gradskim mesnim zajednicama

Distribucija paketa pomoći namenjenih penzionerima i korisnicima socijalne pomoći nastavljena je i danas, a pored …