
Juče je zvanično počelo proleće, a dolazak najlepšeg godišnjeg doba znači da su lepši dani pred nama.
Leskovčane je sunce izmamilo na ulice i u parkove te su ovaj prvi sunčan dan iskoristili za šetnju. U nastavku pogledajte foto priču.






Tags grad leskovac Leskovac
Distribucija paketa pomoći namenjenih penzionerima i korisnicima socijalne pomoći nastavljena je i danas, a pored …