Posle slavlja u Požarevcu, leskovački futsaleri bolji i od Subotičana

Futsaleri KMF Leskovac pobedili su juče kao domaćini ekipu Spartaka iz Subotice rezultatom 3:2 u utakmici 13. kola Futsal Druge lige Srbije.

Leskovčani su do pobede stigli posle preokreta i vođstva gostiju rezultatom 0:2, koji su u meč ušli rasterećeni, branili se i iz kontra napada poveli, a zatim i uvećali vođstvo.

Tokom drugog poluvremena konačno domaćin postiže gol posle sjajnog prodora Dušana Nastića i realizacije Nikole Petrovića. Izjednačenje donosi Radovan Vukojević prelepim volejom dok je gol za pobedu postigao Nemanja Nedeljković u 38.minut.

Pokušali su gosti i sa igračem – golmanom u polju, ali je Veličkovič sačuvao mrežu KMF Leskovca.

Posle druge uzastopne pobede, sledećeg vikenda sledi gostovanje u Smederevu prvoplasiranom na tabeli. Trener Nenad Stojanović je u izjavi za naš portal pohvalio svoje igrače i zahvalio se publici na podršci.