Poraz rukometaša Dubočice u Kostolcu golom u poslednjem sekundu

Rukometaši Dubočice 54 poraženi su večeras na gostovanju u Kostolcu golom bukvalno u poslednjem sekundu meča.

Leskovčani su posle loše odigranog prvog poluvremena na odmor otišli sa minusom od 7 golova razlike (16:9).

U nastavku Kostolčani u dva navrata stižu i do 8 golova “viška”, poslednji put u 38. minutu (19:11). “Vukovi” su tada zaigrali kako znaju i sjajnom serijom 3:10 stigli na gol do izjednačenja (52. minut 22:21).

Golom Vanje Nikolića gosti u 58. minutu stižu do izjednačenja (25:25). Kostolčani ponovo dolaze do prednosti, ali su golom Janje Vojvodića koji je postigao 5 od poslednjih 7 golova svog tima, Leskovčani 5 sekundi pre kraja ponovo izjednačili rezultat. Nedeljković je brzim izvođenjem lopte, odnosno šutem sa centra iskoristio činjenicu da su gosti zbog igrača manje igrali bez golmana, iznenadio sve a lopta je sa zvukom sirene zatresla mrežu Dubočice.

Protesti igrača i stručnog štaba leskovačkog superligaša bili su uzaludni, a sudije Mandić i Kovačić su priznale gol z apobedu ekipi Rudara.

Za ekipu Dubočice 54 su igrali: Gašić, Cvetković, Simić 1, Nikolić 1, Radulović 1, Marinković, P. Pavlović, A. Pavlović, Mađar, Mitrović, Zlatanović 2, Matović, 6. Atanasković, Erić 2, Vojvodić 9, Radović 4.

Posle 9. kola Plej ofa Super lige Dubočica 54 se i dalje nalazi na 5. mestu na tabeli sa 6 osvojenih bodova.

U sledećem, 10. kolu Dubočica na svom parketu dočekuje zvaničnog prvaka, ekipu novosadske Vojvodine.