Poraz rukometaša Dubočice na gostovanju u Pančevu

Rukometaši Dubočice 54 poraženi su večeras u Pančevu u utakmici 11. kola Plej ofa Arkus lige u duelu sa Dinamo rezultatom 33:25 (17:12).

Leskovčani su održavali rezultatsku ravnotežu do 20. minuta (9:8), a od 23. minuta (11:9) do odlaska na odmor Pančevci su stigli do velikih 5 golova prednosti.

Domaćin je u nastavku uspeo da održi, a u završnici meča i uveća svoju prednost i stigne do ubedljve pobede.

Za ekipu Dubočice 54 su igrali: Gašić, Cvetković 1, Stanković, Radulović 1, Marinković, A. V. Pavlović, Mađar, Mitrović, Spasić 2, Atanasković 8, Adamović 3, Ristović 3, A. D. Pavlović 4, Anđelković 3, Kocić.

U sledećem, 12. kolu Plej ofa Arkus lige Dubočica na svom terenu dočekuje ekipu Vojvodine iz Novog Sada.