Poraz fudbalera Dubočice na gostovanju u Beogradu

Fudbaleri Dubočice poraženi su na gostovanju u Beogradu u duelu sa Žarkovom i tako upisali drugu “nulu” u novoj sezoni.

Prva lga Srbije – 3 kolo

OFK ŽARKOVO – GFK DUBOČICA 1:0 (1:0)

Strelac: 1:0 Nenad Jovanović u 44. minutu – Sudija: Lazar Tripković, žuti kartoni: Stevanović, Babić, Tasić (Žarkovo), Nikolić, Radić (Dubočica).

ŽARKOVO: Šćekić, Ilić, Jovanović, Stojanović (Manić), Stevanović (Podunavac), Kikić, Dišić, Babić (Šošević), Kiso (Ignjatović), Tasić, Golubović (Stoiljković).

DUBOČICA: Mladenović, Nikolić, Ivanov, A. Mitrović, L. Mitrović (Stanković), Savić, Petrović (S. Radić), Kačar (Jovanović), D. Mladenović, Marković, Stojković (Milić).

I posle 3. kola Prve lige Srbije fudbaleri Dubočice nisu osetili slast pobede u Prvoj ligi Srbije.

Na gostovanju u Beogradu, na terenu u Makiškoj šumi, Leskovčani su pružili jak otpor domaćinu, ali to nije bilo dovoljno za osvajanje barem jednog boda.

Pobednik je odlučen u završnici prvog poluvremena kada je Nenad Jovanović zatresao mrežu leskovačkog prvoligaša.

U sledećem, 4. kolu Dubočica na Gradskom stadionu u Leskovcu dočekuje Borac 1926 iz Čačka.