POLUVREME ZA PRIČU: Rukometaši Dubočice od “minus” 5 do boda u derbiju sa Dinamom

Rukometaši Dubočice 54 osvojili su bod u duelu sa ekipom Dinama iz Pančeva, a jedan od derbija Plej ofa Arkus lige završen je rezultato 31:31 (14:18).

Leskovčani su napravili pravi podvig i od velikog minusa i zaostatka od 5 golova razlike stigli do napada i šuta za pobedu. Pančevcu su u prvih 30 minuta pokazali zbog čega su jedan od favorita u borbi za sam vrh tabele.

U drugom poluvremenu, nošeni podrškom “vukova” i oko 1.500 navijača, Leskovčani su odigrali poluvreme za priču i pamćenje, stigli veliko vođstvo Pančevaca, a u nekoliko navrata bili i u vođstvu. U dramatičnoj završnici domaćin je imao i poslednji napad i šut za pobedu, ali su na kraju gosti slavili osvajanje jednog boda što dovoljno govori o sjajnoj igri Dubočice u završnici derbija.

Za ekipu Dubočice 54 su igrali: Gašić, Stanković, Radulović 2, Marinković, Pavlović, Denić, Mitrović 2, Spasić 7. Matović 2, Atanasković 7, Adamović 1, Ristović, A. Pavlović, Anđelković 5. Kocić.

Narednog vikenda, u 5. kolu Plej ofa Arkus lige, Dubočica 54 gostuje u Novom Sadu gde će odmeriti snage sa neprikosnovenim liderom na tabeli i braniocem titule, ekipom Vojvodine.