Pedeset troje Vlasotinčana dalo krv

U sali Skupštine opštine Vlasotince juče je održana akcija dobrovoljnog davanja krvi u kojoj su dragocenu tečnost dale 53 osobe.

 

Među njima, osam osoba je prvi put dalo krv.

Pozivu se odazvalo više od 60 osoba čije zdravstveno stanje, međutim, nije bilo zadovoljavajuće u tom trenutku i nisu mogli da daju krv.

Akciju su organizovali vlasotinački Crveni krst i niški Zavod za transfuziju krvi.

Check Also

Darko Filipović, Dinča i Generacija 5 na ovogodišnjem „Grdeličkom letu“

Manifestacija „Grdeličko leto 2026“ i ove godine okupiće brojne posetioce kroz bogat kulturno-zabavni program koji …