OK „Leskovac“ u prvoj ligi od sledeće sezone

OK Leskovac – ŽOK Vranje 0-3

U okviru poslednjeg kola ŽOK „Leskovac“ izgubio je od ekipe iz Vranja, ali utakmica nije imala rezultatskog značaja, jer su Leskovčanke još ranije obezbedile sebi ulazak u viši rang.

Posle odlične sezone, ekipa trenera Miodraga Rajkovića,postigla je odlične rezultate.

Planovi za narednu sezonu su razvoj kluba na svim nivoima i dovođenje adekvatnih pojačanja za veći rang.

Check Also

Veći deo Leskovca bez struje, građani prijavljuju prekid snabdevanja iz više naselja

U više delova Leskovca večeras je došlo do prekida u snabdevanju električnom energijom, a informacije …