NIŠLIJE PREJAKE ZA LESKOVČANE: Železničar – Dubočica 39:22

Rukometaši Železničara deklasirali su večeras u Nišu ekipu leskovačke Dubočice rezultatom 39:22 (19:10).

Leskovčani su samo u prvih 5 minuta igre bili ravnopravan rival (4. min. 2:2). Od 5. minuta Nišlije serijom 5:0 (10. minut 7:2) najavljuju pobedu i potvrdu ko je najbolji na “južnoj pruzi”.

Domaćin i pored velike prednosti nije smanjivao ritam, pa je na odmor otišao sa 9 golova prednosti.

U nastavku ista slika na terenu. Nišlije goropadne, sa velikim motivo da pokažu “ko je ko” na jugu, dok su izabranici trenera Saše Pejčića u verovatno nasjlabijem izdanju ove jeseni dozvolili pravi rezultatsku katastrofu.

Za ekipu Dubočice 54 su igrali: Pešić, Cvetković, Simić, Prodanović, Stanković 1 V. Nikolić, Marinković 2, M. Nikolić 1, Pavlović, Mađar 2, Mitrović 4, Gašić, Radivojević, Matović 6, Atanasković 6, Radisavljević.

U prvenstvu Arkus lige na redu je pauza, a prvenstvo se nastavlja 1. februara kada su na programu utakmice 15. kola.

Sutra je Vrbica: Praznik dečije radosti u Leskovcu

Sutra je Vrbica, Lazareva subota, dan koji se u Leskovcu tradicionalno obeležava kao praznik dečije …