Ministar Zoran Đorđević posetio Ustanovu za stare i odrasle u Leskovcu i najavio nova radna mesta

Ministar za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Zoran Đorđević danas je boravio u Leskovcu.

Sa gradonačelnikom Goranom Cvetanovićem posetio je Ustanovu za starije i odrasle u našem gradu, uručio zaštitnu opremu i sa direktorkom Gordanom Savić razgovarao o stanju u Ustanovi i raspitivao se o potrebama korisnika i zaposlenih.

U razgovoru sa gradonačelnikom Cvetanovićem ministar Đorđević je najavio prijem na neodređeno osoblja zdravstvenih radnika koji su radili u Ustanovi za starije i odrasle u vreme pandemije korona virusa a koji nemaju stalno zaposlenje.

Prema njegovim rečima novo osoblje će biti zaposleno od prvog juna.

Check Also

Da li Ronaldo može da odgovori Mesiju? Ovo je IZAZOV kao nikada do sada!

Sa 18 golova, Lionel Mesi postao je najbolji strelac u istoriji Mundijala. Svet je oduševljen, …