Leskovčanin uhapšen sa 393 grama amfetamina

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Leskovcu uhapsili su M. S. (1985) iz okoline grada, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.

Policija je kod njega pronašla oko 393 grama amfetamina.

Po ovlašćenju višeg javnog tužioca, osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati i on je, uz krivičnu prijavu, priveden tužilaštvu – navodi se u saopštenju PU Leskovac.

Check Also

Da li Ronaldo može da odgovori Mesiju? Ovo je IZAZOV kao nikada do sada!

Sa 18 golova, Lionel Mesi postao je najbolji strelac u istoriji Mundijala. Svet je oduševljen, …