Leskovčanin Marjan Stefanović iz Istanbula donosi 3 medalje sa Balkanskog prvenstva u atletici (2 srebra i bronzu)

Član Gradskog atletskog kluba (GAK) Leskovac Marjan Stefanović ostvario je fantastične rezultate na Balkanskom prvenstvu u atletici za starije od 35 godina koje se organizuje u Istanbulu.

Stefanović je juče u kategoriji M35 osvojio srebrnu medalju u trci na 1.500 metara.

Sjajni leskovački atletičar je danas najpre učestvovao u trci na 3.000 metara i osvojio još jednu srebrnu medalju.

Konačni plasman na 3.000m: 1. Mustafa Haraci (Turska), 2. Marjan Stefanović (Srbija), 3. Albanija Bruno Puja (Albanija).

– Vođa selekcije Srbije Duška Lorbek procenila je i predložila da učestvujem u trci i na osamsto metara, gde sam osvojio treće mesto u kategoriji M35 – kaže za naš portal Marjan Stefanović, član GAK Leskovac i reprezentativac Srbije.

Stefanović je istakao veliku podršku Grada Leskovca koja ni ovoga puta nije izostala, kao i Leskovačkog saveza sportova.