Leskovčani na gradskom trgu u petak u 18 časova odaju počast stradaloj deci iz škole sa Vračara

U petak 5. maja na gradskom trgu u Leskovcu, organizovaće se skup na kome će minutom ćutanja Leskovčani odati počast, izraziti saučešće i zapaliti sveće za pokoj duše svim stradalima u osnovnoj školi u Beogradu.

„Ovo je građanski i ljudski čin. Moramo se osvestiti da se ovo nije slučajno desilo i da smo krivci svi mi. I zato počnimo da se budimo. Sutra od 18 časova na gradskom trgu upalićemo sveće i minutom ćitanja izraziti saučešće za sve nastradale – navode iz organizacije.

Check Also

Veći deo Leskovca bez struje, građani prijavljuju prekid snabdevanja iz više naselja

U više delova Leskovca večeras je došlo do prekida u snabdevanju električnom energijom, a informacije …