Leskovački košarkaši zaustavljeni u Pančevu

Košarkaši Zdravlja poraženi su večeras na gostovanju u Pančevu u duelu sa ekipom Tamišta rezultatom 83:74 (20:14, 11:20, 23:22, 29:18).

Pančevci su se tako revanširali Leskovčanima za poraz u prvom delu sezone u utakmici 21. kola koja je trebalo da bude odigrana 31. januara ali je odložena zbog problema košarkaša Tamiša sa Korona virusom.

Izjednačena borba vođena je do 4 minuta pre kraja (36. minut 72:67). Tamiš je tada podigao prednost na 10 poena i uspeo da je održi do samog kraja.

Za ekipu Zdravlja su igrali: Cekić, Stojković (3 skoka, 3 asistencije), D. Jović 16 (5/7 za dva). Petković 9 (2/2 za tri), Đorđević 15 (7 skokova), Radivojević 2, Stamenković 6, Stajić, Jovanović 4, M. Jović 12 (4 skoka), Stojanović 5, Blackwell 5.

Leskovačke košarkaše već u subotu očekuje novo veliko iskušenje i gostovanje ekipi Zlatibora u Čajetini.