GUSTA MAGLA U DELOVIMA GRADA Leskovac najhladniji grad u Srbiji

Leskovac je ovog jutra bio najhladniji grad u Srbiji sa temperaturom od -14 stepeni.

Da je pred Leskvočanima još jedan u nizu ledenih dana najavljuje i gusta magla u pojedinim delovima grada, posebno onim u blizini Veternice.

Pogledajte šta su naše ekipe zabeležile ovog jutra na leskovačkim ulicama.

S. Stamenković

Check Also

Folklor okupio penzionere iz Srbije i regiona u Leskovcu (FOTO)

Pesma, igra i narodne nošnje obeležili su 17. Međunarodni festival folklora trećeg doba, koji je …