Gradonačelnik Leskovca svojim sugrađanima čestitao Međunarodni praznik rada

Gradonačelnik Leskovca uputio je čestitku povodom sutrašnjeg Međunarodnog praznik rada.

„Svim sugrađanima čestitam Međunarodni praznik rada – Prvi maj, simbol borbe za radnička prava i radničku solidarnost. Grad Leskovac će nastaviti da preduzima aktivnosti na poboljšanju poslovnog ambijenta kako bi se stvorili uslovi za nova radna mesta i unapredili uslovi rada uopšte. Provedite sutrašnji praznik u dobrom zdravlju i raspoloženju.“

Check Also

Da li Ronaldo može da odgovori Mesiju? Ovo je IZAZOV kao nikada do sada!

Sa 18 golova, Lionel Mesi postao je najbolji strelac u istoriji Mundijala. Svet je oduševljen, …