EKIPNO NAJBOLJI U SRBIJI! Karatisti KK UNSU iz Leskovca osvojili 62 medalje na Otvorenom prvenstvu Srbije

Karate klub UNSU iz Leskovca doneo je u svoj grad titulu ekipno najboljeg na Prvenstvu Srbije.

Karatisti KK UNSU osvojili su ukupno 62 medalje i to 33 zlatne, 14 srebrnih i 15 bronzanih medalja na 34. Otvorenom prvenstvu Srbije koje je organizovano juče u Zrenjaninu.

Titulom sveukupnog prvaka Države u Fudokan karateu, osvojivši najveći broj poena, okitili su se: Mila Nikolić, Petra Bogdanović, Andrej Petkovi, Lena Zlatanović, Mia Miletić, Bratislav Cvetković, Mina Milenković i Sanja Stanojević.

Check Also

Sjajan uspeh leskovačkih boksera: Viktorija se bori za zlato, Dušan osvojio bronzu

Članovi Bokserskog kluba Manča iz Leskovca ostvarili su zapažene rezultate na Svetskom kupu nacija koji …